CİLT BAKIMI

Cilt Bakımıyla beraber cildiniz nem kazanacak, kırışıklıklarınız azalacak, akne sorunlarınız giderilecek, gözenekleriniz açılacak, lekeleriniz azalacak ve buna benzer bir çok faydaları sıralayabiliriz.
Cilt bakımını hangi sıklıkla yapmalıyım ? Bakım merkezimize uğrayıp kendi cildiniz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz uzmanlarımız sizlere, cilt bakımı konusunda yardımcı olacaklardır.

EPİLASYON

Epilasyon ışını, vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Üretilen Epilasyon ışığı deriye ve çevre dokuya zarar vermeden, kıl folikülünü çevreleyen hücrelerin içinde bulunan melanin pigmentini hedef alarak hücreyi tahrip eder. Böylece tahrip olan kıl kökünden bir daha yeni kıl çıkamaz. Kimler lazer epilasyon yaptırabilir? Kıl oluşumunu tamamlamış, uygulamaya engel teşkil edecek herhangi bir sağlık problemi olmayan erkek, kadın herkes lazer epilasyon yaptırabilir. Hamilelik döneminde olanların yaptırmaması tercih edilir. Kıl rengi beyaz olanlarda lazer epilasyon işe yaramayacağı için yapılmaz


Harita

Yorum Ekle

E-mail adresiniz yayınlanmaz.

Doğrulanmış Firma

Çalışma Saaatleri

    Firmamız Hafta içi :09:00 18:00 Cumartesi : 09:0 14:00 Saatleri Arasında Hizmet Vermektedir